Dnes oslavuje meniny Vojtech zajtra Juraj       Pondelok, 23. apríl 2018,

Počítadlo návštev

Stránku si čítajú 4 ľudia
Počet návštev: 

Pracovná doba

Pracovná doba sekretára ObFZ:

Pondelok  8.00 - 16.30 hod

Utorok  8.00 - 16.30 hod

Streda   8.00  - 16.30 hod

Štvrtok   9.00  - 17.30 hod

Piatok   8.00 – 16.30 hod

Prestávka od 12.00 do 12.30 hod

Prítomnosť sekretára na zväze si

overte telefonicky!!!

Vizitka

 ObFZ TRENČÍN

Sídlo ObFZ:

Mestská športová hala na Sihoti

Mládežnícka  911 01 Trenčín

Sekretár: Tomáš Vaňo

Telefón/fax: 032/6586581

Mobil:0905 805 890, 0902 924 970 

E-mail: info@obfztrencin.sk

tomas.vano@futbalsfz.sk  

Webová stránka: www.obfztrencin.sk

Bankové spojenie:

Slovenská sporiteľňa, a.s., Trenčín,

Číslo účtu - IBAN:   

SK27 0900 0000 0000 4171 1263

Variabilný symbol:

MK-111, ŠTK-222, DK-333

IČO: 31825087

DIČ: 2021367744

Účet pre úhradu náležitostí R a DZ:

Slovenská sporiteľňa, pob. Trenčín

Číslo účtu - IBAN:   

SK56 0900 0000 0050 2393 4642

Variabilný symbol:

podľa časti „D“ rozpisu 

SFZ

         http://www.futbalsfz.sk/

ZsFZ

Náhodné foto

Turnaj MŽ - Svinná 2016


Halový futbalový turnaj mladších žiakov ObFZ Trenčín – Svinná 07.02.2016 Výsledky: 1. Chocholná Velčice – Zamarovce 2:1 Góly: Samuel Červeňan, Alexander Babnič - Nikolas Šubert 2. Dolné Srnie/Mor.Lieskové – Výber ObFZ TN 0:2 Góly: Matej Lobík 2 3. Zamarovce – Melčice Lieskové/Ivanovce 0:4 Góly: Martin Tomka, Simeon Čaňo, Šimon Vojtek, Pavol Škulavik 4. Výber ObFZ TN 13:0 Góly: David Malec 4, Patrik Lobík 3, Peter Jakubík 2, Matej Lobík 2, Dominik Dovina, Jozef Igaz 5. Chocholná Velčice – Melčice Lieskové/Ivanovce 2:6 Góly: Roman Kadlec, Juraj Tuharský – Pavol Čaňo 2, Pavol Škulavik, Šimon Vojtek, Ján Škulavik, Daniel Matejovč 6. Dolné Srnie/Mor.Lieskové – Horná Súča 2:2 Góly: Denis Ševčík, Milan Zámečník – Simon Juriga, Dominik Fary 7. Melčice Lieskové/Ivanovce – Výber ObFZ TN 2:8 Góly: Daniel Matejovič, Šimon Vojtek – Patrik Lobík 4, David Malec 2, Adrian Vojta, Šimon Dohňanský 8. Chocholná Velčice – Horná Súča 4:9 Góly: Juraj Tuharský 3, Lukáš Masaryk – Simon Juriga 4, Denis Galko 2 Cyril Birás 2, Matej Švajdleník 9. Chocholná Velčice – Dolné Srnie/Mor.Lieskové 6:2 Góly: Roman Kadelc 3, Dominik Červeňan – Filip Pavlech, Milan Zámečník Juraj Tuharský, Jakub Štefanec 10. Zamarovce – Horná Súča 1:4 Góly: Nikolas Šubert – Denis Galko 2, Cyril Biras 2 11. Chocholná Velčice – Výber ObFZ TN 0:9 Góly: Patrik Lobík 4, Lukáš Hricko, Oliver Pavlech, Boris Ježík, David Malec, Dominik Dovina 12. Zamarovce – Dolné Srnie/Mor.Lieskové 2:0 Góly: Jozef Igaz, Alex Šubert 13. Melčice Lieskové/Ivanovce – Horná Súča 3:6 Góly: Ján Škulavik 2, Nina Vašková – Fáry Dominik 3, Róbert Hoťko 2, Simon Juriga 14. Zamarovce – Výber ObFZ TN 1:12 Góly: Lukáš Malík – Patrik Lobík 4, David Malec 3, Matej Lobík 2, Adrián Vojta, Oliver Pavlech, Peter Jakubík, 15. Melčice Lieskové/Ivanovce – Dolné Srnie/Mor.Lieskové 6:0 Góly: Pavol Čaňo 3,Nina Vašková, Martin Tomka, Šimon Vojtek Konečné poradie: Por. Družstvo Z V R P skóre body 1. Výber ObFZ TN 5 5 0 0 44:3 15 2. Horná Súča 5 3 1 1 21:23 10 3. Melčice Lieskové/Ivanovce 5 3 0 2 21:16 9 4. Chocholná Velčice 5 2 0 3 14:27 6 5. Zamarovce 5 1 0 4 5:22 3 6. Dolné Srnie/Mor.Lieskové 5 0 1 4 4:18 1 Najlepší strelec: Patrik Lobík 15 gólov (Výber ObFZ TN) Najlepší brankár: Roman Bakoš (Chocholná Velčice) Najlepší hráč: Ján Škulavik (Melčice Lieskové/Ivanovce) Súpisky mužstiev: Výber OBFZ TN: Lukáš Hricko (ZDŽ Bošáca/Zemianske Podhradie), Peter Jakubík (ZDŽ Bošáca/Zemianske Podhradie), Boris Ježík (TJ Štart Svinná), Oliver Pavlech (TJ Zavažan Kálnica), Šimon Dohňanský (OŠK Selec), Adrián Vojta (TJ Zavažan Kálnica), David Malec (ZDŽ Dubodiel/Trenčianske Jastrabie), Matej Lobík (ZDŽ Bošáca/Zemianske Podhradie), Patrik Lobík (ZDŽ Bošáca/Zemianske Podhradie), Domink Dovina ((TJ Zavažan Kálnica), Jozef Igaz (TJ Slovan Zamarovce) Tréner: Ivan Markech, Vedúci družstva: Róbert Vojta FK Horná Súča Tomáš Halúska, Soňa Panáková, Róbert Hoťko, Šimon Gago, Simon Juriga, Denis Galko, Cyril Birás, Matej Švajdleník, Adam Kučerák, Dominik Fáry Tréner: Marián Panák, Vedúci družstva: Branislav Mrázik ZDŽ Melčice Lieskové / Ivanovce Peter Grumbálek, Pavol Čano, Ján Škulavik, Daniel Matejovič, David Martoň, Simeon Čaňo, Matúš Motyka, Šimon Vojtek, Martin Tomka, Pavol Škulavik, Nina Vašková Tréner: Dušan Vaško, Vedúci družstva: Danica Matejovičová Poznámka: Z pozvaných družstiev sa na poslednú chvíľu odhlásili: Považany, Záblatie, (zaskočili Zamarovce), TTS Trenčín, malo byť 8 družstiev nakoniec bolo 6, hralo sa 1x25 min každý s každým. Rozhodcovia ObFZ TN: Samuel Gago, Alex Gavenda



Späť