ŠTK ObFZ Trenčín schvaľuje dohodu o spoločnom družstve mládeže podľa SP čl. 28: 

TJ Slovan Trenčianska Turná/TJ SPP Veľké Bierovce-Opatovce - 4. LSŽ

OŠK Podolie/TJ Družstevník Očkov - 6.LSD

FKS Nemšová/TJ Družstevník Vlára Ľuborča - 5.LSŽ

OŠK Bošáca/FK 1972 Zemianske Podhradie - 4.LMŽ

TJ Tatran Bobot/TJ Slovan Horňany - 5.LSŽ

TJ Družstevník Dubodiel/TJ Inovec Trenčianske Jastrabie - 6.LSD

TJ Inovec Trenčianske Jastrabie/TJ Družstevník Dubodiel - 4.LSŽ

TJ Slovan Rovnosť Krajné/TJ Jednota Brestovec - 4.LSŽ

TJ Žihlavník Omšenie/TJ Slovan Dolná Poruba - 5.LSŽ

FK Askoll Potvorice/TJ Družstevník Považany - 5.LSŽ

Jendota Sokol Chocholná Velčice/FK Melčice-Lieskové - 6.LSD


ŠTK ObFZ Trenčín schválila dohody o striedavom štarte podľa SP SFZ čl. 28/8-10:

Boris Mojto (1313691) -  6.LSD - FKS Nemšová/TJ Cementár Horné Srnie (ID 644557)

Michal Šumichrast (1365995) - 6.LSD - TJ Družstevník Ľuborča/TJ Cementár Horné Srnie (ID 644833)

Jakub Šumichrast (1365996) - 6.LSD - TJ Družstevník Ľuborča/TJ Cementár Horné Srnie (ID 644835)


Samuel Hesko (1361985) - 4.LSŽ - PFK Pieštany/ŠK Modrová (ID 624201)

Nicolas Jurík (1361981) - 4.LSŽ - PFK Pieštany/ŠK Modrová (ID 624608)

Michal Domin (1361983) - 4.LSŽ - OFK Trebatice/ŠK Modrová (ID 636498)

Matej Tarana (1388796) - 4.LSŽ - OFK Trebatice/ŠK Modrová (ID 644924)

Katarína Božiková (1401023) - 4.LSŽ - FK Dubnica nad Váhom/TFK Opatová (ID 634052)

Natália Čermáková (1349057) - 4.LSŽ - Spartak Myjava/FK Bradlan Brezová pod Bradlom (ID 642597) 

Samuel Hutta (1366024) - 4.LSŽ - OK Častkovce/TJ Slovan Rrovnosť Krajné (ID 634692)

Ema Špačková (1383142) - 4.LSŽ - AS Trenčín/TFK Opatová (ID 649277)

Mário Makový (1367928) - 5.LSŽ - PFK Pieštany/TJ Spartak Horná Streda (ID 637731)

Juraj Pavlík (1333208) - 5.LSŽ - FK Melčice-Lieskové/Jednota Sokol Chocholná Velčice (ID 640696)

Ľuboš Bušo (1395678) - 5.LSŽ - AFC Nové Mesto nad Váhom/PŠK Bzince pod Javorinou (ID 644283)

Jonáš Sládek (1366330) - 5.LŠŽ - OŠK Trenčianske Stankovce/OŠK Slovan Beckov (ID 653090)