Prašice hostili v sobotu kvalifikačný turnaj v halovom futbale – O pohár predsedu ZsFZ

19.11.2018, Denis Poruban

Prašice hostili v sobotu kvalifikačný turnaj v halovom futbale – O pohár predsedu ZsFZ. Z pôvodných šiestich družstiev pricestovali len štyri výbery.

Kvalifikačného turnaja v halovom futbalovom turnaji v kategórii U14 sa miesto poltucta výberov ObFZ zúčastnili iba štyri. Výber ObFZ Pov. Bystrica sa odhlásil vo štvrtok, ObFZ Trnava o deň neskôr. V sobotu sa tak narýchlo muselo zmeniť vylosovanie, výbery ObFZ Topoľčany, Prievidza, Trenčín a Senica odohrali zápasy dvakrát medzi sebou. Z kvarteta tímov sa na finálový turnaj prebojovali až prvé tri tímy. 

Výsledky:

ObFZ Topoľčany – ObFZ Prievidza 1:2 (O. Keresteš – S. Chudík, V. Rendek). ObFZ Trenčín – ObFZ Senica 6:2 (T. Bulko 2, S. Kikuš, O. Báchorík, E. Markovský, K. Kebísek – M. Burián, M. Michalica). ObFZ Topoľčany – ObFZ Senica 7:1 (O. Keresteš 3, A. Kucková, P. Stolár, F. Macko, D. Krošlák – M. Michalica). ObFZ Prievidza – ObFZ Trenčín 2:2 (M. Budinský, M. Svetlák – S. Kikuš, A. Demajnovič). ObFZ Topoľčany – ObFZ Trenčín 2:4 (P. Grežo, P. Stolár – E. Markovský, M. Habánik, O. Báchorík, K. Kebísek). ObFZ Prievidza – ObFZ Senica 3:2 (N. Tretinár, M. Budinský, M. Pažický – S. Sivák, D. Evják). ObFZ Trenčín – ObFZ Topoľčany 4:7 (T. Bulko 3, S. Kikuš – P. Grežo 3, A. Varga, O. Keresteš, P. Stolár, F. Macko). ObFZ Senica – ObFZ Prievidza 3:5 (M. Michalica 2, J. Marcin – R. Škultéty 3, V. Rendek, I. Dudáš). ObFZ Trenčín – ObFZ Prievidza 7:4 (T. Bulko 4, D. Konta 2, O. Báchorík – R. Škultéty 3, O. Filin). ObFZ Senica – ObFZ Topoľčany 1:3 (M. Rehák – T. H. Barta, D. Jano, O. Keresteš). ObFZ Prievidza – ObFZ Topoľčany 4:2 (O. Filin, R. Škultéty, M. Budinský, N. Tretinár – F. Macko 2). ObFZ Senica – ObFZ Trenčín 2:8 (F. Hrebeň, S. Sivák – K. Kebísek 2, D. Konta 2, D. Farý, S. Kikuš, M. Habánik, A. Bližnák). 

1. ObFZ Trenčín 6 4 1 1 31:19 13

2. ObFZ Prievidza 6 4 1 1 20:17 13

3. ObFZ Topoľčany 6 3 0 3 22:16 9

4. ObFZ Senice 6 0 0 6 11:32 0

Do finálového turnaja postúpili prvé tri družstvá (ObFZ Trenčín, ObFZ Prievidza a ObFZ Topoľčany). Finále sa odohrá v Dunajskej Strede v nedeľu 16. decembra. 

Zápasy rozhodovalo rozhodcovské trio Marián Čulák, Roman Meluš a Juraj Soboňa.

ObFZ TOPOĽČANY: Vladimír Kochan (Bojná), Alex Varga (Hrušovany), Adriana Kucková (Hrušovany), Michal Berec (Hrušovany), Peter Stolár (Chrabrany), Denis Krošlák (Jacovce), Sandra Machová (Jacovce), Tobias Hugo Barta (Prašice), Sebastián Ištván (Prašice), Filip Macko (Prašice), Viliam Štefkovič (Prašice), Patrik Grežo (Preseľany), Oliver Keresteš (Preseľany), Dominik Jano (Bojná), tréner Michal Konštiak, asistent trénera Martin Čierny, vedúci družstva Igor Chrenko.

ObFZ PRIEVIDZA: Marko Šimka (N. Rudno), Fabian Buch (Lehota p/Vt.), Daniel Duchovič (V. Uherce), Viktor Rendek (Chr.-Brusno), Matúš Svetlák (Nedožery-Brezany), Radoslav Škultéty (Uhrovec), Marko Pažický (Lehota p/Vt.), Tomáš Mendel (Lehota p/Vt.), Nicolas Tretinár (Rybany), Igor Dudáš (Cigeľ), Simon Chudík (V. Uherce), Oliver Filin (Krásna Ves), Damián Guniš (Krásna Ves), Martin Budinský (N. Rudno), Jaroslav Rozenbert (Nedožery-Brezany), Filip Laukjo (Klátová Nová Ves), tréneri Roman Šimko, Peter Gubka, vedúci družstva Jozef Kučera. 

ObFZ SENICA: Tomáš Chalupa (Sobotište), Tibor Chochlík (Sobotište), Tomáš Ravas (Rybky), David Evják (Dojč), Martin Burián (Cerová), Ján Marcin (Kunov), Sebastián Sivák (Kunov), Matej Rehák (Hlboké), Martin Cák (B. Mikuláš), Martin Michalica (Šaštín), Adam Valo (Hlboké), Martin Daniel (Šaštín), Patrik Jediný (Hlboké), František Pollák (Stráže), Filip Hrebeň (Cerová), tréneri Tibor Janák, Miroslav Tomeček, vedúci družstva Vladimír Rehák.

ObFZ TRENČÍN: Tadeáš Bulko (Záblatie), Ondrej Báchorík (Záblatie), Martin Habánik (Záblatie), Samuel Kikuš (Záblatie), Erik Markovský (Tr. Stankovce), Adam Demjanovič (Tr. Stankovce), Dominik Farý (Horná Súča), Marco Šebík (Tr. Teplice), Denis Konta (V. Hradná), Kristián Kebísek (Horné Sŕnie), Samuel Papiernik (Horné Sŕnie), Andrej Bližnák (Soblahov), Marko Stánok (Zamarovce), Michal Halgoš (Soblahov), tréner Andrej Stánok, vedúci výberu Jozef Hilčík, Karol Bulko. 

(JAŠ)


Zdroj: https://www.zsfz.sk/spravy/prasice-hostili-v-sobotu-kvalifikacny-turnaj-v-halovom-futbale-o-pohar-predsedu-zsfz

Prečítané: 124x